bison 3.7.90 - en to uk translation catalogue (249 entries)

en:  at %s
uk:  у %s

en: $$ for the midrule at $%d of %s has no declared type
uk: $$ для проміжного правила у $%d %s немає оголошеного типу

en: $$ of %s has no declared type
uk: $$ %s не має оголошеного типу

en: $%s of %s has no declared type
uk: $%s %s не має оголошеного типу

en: %%define variable %s redefined
uk: змінну %%define %s перевизначено

en: %%define variable '%s' requires '"..."' values
uk: змінну %%define «%s» мало бути поєднано зі значеннями «"..."»

en: %%define variable '%s' requires '{...}' values
uk: змінну %%define «%s» мало бути поєднано зі значеннями «{...}»

en: %%define variable '%s' requires keyword values
uk: змінну %%define «%s» мало бути поєднано зі значеннями ключових слів

en: %%empty on non-empty rule
uk: %%empty у непорожньому правилі

en: %%expect-rr applies only to GLR parsers
uk: %%expect-rr застосовується лише до аналізатору GLR

en: %@: syntax error
uk: %@: синтаксична помилка

en: %@: syntax error: expected %0e before %u
uk: %@: синтаксична помилка: мало бути %0e перед %u

en: %@: syntax error: expected %0e or %1e before %u
uk: %@: синтаксична помилка: мало бути %0e або %1e перед %u

en: %@: syntax error: expected %0e or %1e or %2e before %u
uk: %@: синтаксична помилка: мало бути %0e, або %1e, або %2e перед %u

en: %@: syntax error: expected %0e or %1e or %2e or %3e before %u
uk: %@: синтаксична помилка: мало бути %0e, або %1e, або %2e, або %3e перед %u

en: %@: syntax error: expected %0e or %1e or %2e or %3e or %4e before %u
uk: %@: синтаксична помилка: мало бути %0e, або %1e, або %2e, або %3e, або %4e перед %u

en: %@: syntax error: expected %0e or %1e or %2e or %3e or %4e or %5e before %u
uk: %@: синтаксична помилка: мало бути %0e, або %1e, або %2e, або %3e, або %4e, або %5e перед %u

en: %@: syntax error: expected %0e or %1e or %2e or %3e or %4e or %5e etc., before %u
uk: %@: синтаксична помилка: мало бути %0e, або %1e, або %2e, або %3e, або %4e, або %5e тощо перед %u

en: %@: syntax error: unexpected %u
uk: %@: синтаксична помилка: неочікуване %u

en: %d nonterminal useless in grammar | %d nonterminals useless in grammar
uk[0]: %d зайвий нетермінал у граматиці
uk[1]: %d зайві нетермінали у граматиці
uk[2]: %d зайвих нетерміналів у граматиці
uk[3]: %d зайвий нетермінал у граматиці

en: %d reduce/reduce conflict | %d reduce/reduce conflicts
uk[0]: %d конфлікт виводу/виводу
uk[1]: %d конфлікти виводу/виводу
uk[2]: %d конфліктів виводу/виводу
uk[3]: %d конфлікт виводу/виводу

en: %d rule useless in grammar | %d rules useless in grammar
uk[0]: %d зайве правило у граматиці
uk[1]: %d зайві правила у граматиці
uk[2]: %d зайвих правил у граматиці
uk[3]: %d зайве правило у граматиці

en: %d shift/reduce conflict | %d shift/reduce conflicts
uk[0]: %d конфлікт зсуву/виводу
uk[1]: %d конфлікти зсуву/виводу
uk[2]: %d конфліктів зсуву/виводу
uk[3]: %d конфлікт зсуву/виводу

en: %s affects only GLR parsers
uk: %s впливає лише на аналізатори GLR

en: %s failed with status %d
uk: помилка %s із кодом стану %d

en: %s home page: <%s>.
uk: Домашня сторінка %s: <%s>.

en: %s must be followed by positive number
uk: за %s повинно слідувати додатне число

en: %s redeclaration for %s
uk: повторний опис %s для %s

en: %s redeclaration for <%s>
uk: повторний опис %s для <%s>

en: %s: cannot backup
uk: %s: не вдалося створити резервну копію

en: %s: cannot open
uk: %s: не вдалося відкрити

en: %s: invalid language
uk: %s: некоректна мова

en: %s: undefined %%define variable %s
uk: %s: невизначена змінна %%define %s

en: , cannot be accessed from midrule action at $%d
uk: , доступ з дії проміжного правила неможливий у $%d

en: , hiding %c
uk: , приховування %c

en: // Generated by %s.
    // Report bugs to <%s>.
    // Home page: <%s>.
uk: // Створено за допомогою %s.
    // Про вади повідомляйте на адресу <%s>.
    // Домашня сторінка: <%s>.

en: <tag>
uk: <теґ>

en: Conflict between rule %d and token %s resolved as an error
uk: Конфлікт між правилом %d та лексемою %s розв'язаний як помилка

en: Conflict between rule %d and token %s resolved as reduce
uk: Конфлікт між правилом %d та лексемою %s розв'язаний виводом

en: Conflict between rule %d and token %s resolved as shift
uk: Конфлікт між правилом %d та лексемою %s розв'язаний зсувом

en: Diagnostics:
      -W, --warnings[=CATEGORY]  report the warnings falling in CATEGORY
          --color[=WHEN]         whether to colorize the diagnostics
          --style=FILE           specify the CSS FILE for colorizer diagnostics
uk: Діагностика:
      -W, --warnings[=КАТЕГОРІЯ] повідомляти про попередження з вказаної категорії
          --color[=УМОВА]        визначає умову розфарбовування діагностичних даних
          --style=ФАЙЛ           визначає файл правил CSS для розфарбовування даних

en: Example
uk: Приклад

en: FEATURES is a list of comma separated words that can include:
uk: МОЖЛИВОСТІ — це список відокремлених комами слів, до якого може бути включено:

en: First example
uk: Перший приклад

en: First reduce derivation
uk: Перша похідна стискання

en: For complete documentation, run: info bison.
uk: З повною документацією можна ознайомитися за допомогою команди info bison.

en: General help using GNU software: <https://www.gnu.org/gethelp/>.
uk: Загальна довідкова інформація щодо використання програмного забезпечення GNU: <https://www.gnu.org/gethelp/>

en: Generate a deterministic LR or generalized LR (GLR) parser employing
    LALR(1), IELR(1), or canonical LR(1) parser tables.
uk: Створити детерміністичний аналізатор LR або узагальнений LR (GLR) з
    використанням LALR(1), IELR(1) або канонічних таблиць LR(1).

en: Grammar
uk: Граматика

en: Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
uk: Обов’язкові аргументи для довгих форм запису параметрів є обов’язковими і для скорочених форм.

en: Nonterminals useless in grammar
uk: Нетермінали зайві у граматиці

en: Nonterminals, with rules where they appear
uk: Нетермінальні символи з правилами, у яких вони з'являються

en: Operation Modes:
      -h, --help                 display this help and exit
      -V, --version              output version information and exit
          --print-localedir      output directory containing locale-dependent data
                                 and exit
          --print-datadir        output directory containing skeletons and XSLT
                                 and exit
      -u, --update               apply fixes to the source grammar file and exit
      -f, --feature[=FEATURES]   activate miscellaneous features
uk: Режими роботи:
      -h, --help                 вивести цю довідку і завершити роботу
      -V, --version              вивести інформацію щодо версії і завершити роботу
          --print-localedir      вивести назву каталогу, де містяться залежні від локалі
                                 дані, і вийти
          --print-datadir        вивести назву каталогу, де містяться шаблони та XSLT,
                                 і вийти
      -u, --update               застосувати виправлення до початкового файла граматики і вийти
      -f, --feature[=МОЖЛИВОСТІ] задіяти різноманітні можливості

en: Output Files:
      -H, --header=[FILE]           also produce a header file
      -d                            likewise but cannot specify FILE (for POSIX Yacc)
      -r, --report=THINGS           also produce details on the automaton
          --report-file=FILE        write report to FILE
      -v, --verbose                 same as '--report=state'
      -b, --file-prefix=PREFIX      specify a PREFIX for output files
      -o, --output=FILE             leave output to FILE
      -g, --graph[=FILE]            also output a graph of the automaton
          --html[=FILE]             also output an HTML report of the automaton
      -x, --xml[=FILE]              also output an XML report of the automaton
      -M, --file-prefix-map=OLD=NEW replace prefix OLD with NEW when writing file paths
                                    in output files
uk: Виведення до файлів:
       -H, --header=[ФАЙЛ]       створити також файл заголовків
      -d                         подібне, але без можливості вказати ФАЙЛ (для Yacc POSIX)
      -r, --report=ЕЛЕМЕНТИ      також створити автоматичні записи подробиць
          --report-file=ФАЙЛ     записати звіт до ФАЙЛа
      -v, --verbose              те саме, що і «--report=state»
      -b, --file-prefix=ПРЕФІКС  вказати ПРЕФІКС файла результатів
      -o, --output=ФАЙЛ          вивести дані до ФАЙЛа
      -g, --graph[=ФАЙЛ]         вивести граф автомата
      -x, --xml[=ФАЙЛ]           вивести звіт автомата у форматі XML
          --html[=ФАЙЛ]          також створити звіт автомата у форматі HTML
      -M, --file-prefix-map=СТАРИЙ=НОВИЙ замінити префікс СТАРИЙ на НОВИЙ при запису шляхів до файлів
                                    у виведених файлах

en: POSIX Yacc does not support %s
uk: У Yacc POSIX не передбачено підтримки %s

en: POSIX Yacc does not support hexadecimal literals
uk: У Yacc POSIX не передбачено підтримки шістнадцяткових літералів

en: POSIX Yacc does not support string literals
uk: У Yacc POSIX не передбачено підтримки рядкових літералів

en: POSIX Yacc does not support typed midrule actions
uk: У Yacc POSIX не передбачено підтримки типізованих проміжних дій

en: POSIX Yacc forbids dashes in symbol names: %s
uk: Yacc POSIX забороняє використання дефісів у назва символів: %s

en: POSIX yacc reserves %%type to nonterminals
uk: У стандарті POSIX для yacc %%type зарезервовано для нетермінальних значень

en: R/R conflicts (enabled by default)
uk: Конфлікти В/В (типово увімкнено)

en: Reduce derivation
uk: Похідна стискання

en: Report bugs to <%s>.
uk: Сповіщайте про помилки за адресою <%s>.

en: Report translation bugs to <https://translationproject.org/team/>.
uk: Звіти щодо вад у перекладах слід надсилати за адресами, вказаними тут: <https://translationproject.org/team/>.

en: Rules useless in grammar
uk: Зайві правила у граматиці

en: Rules useless in parser due to conflicts
uk: Правила є зайвими у аналізаторі через конфлікти

en: S/R conflicts (enabled by default)
uk: Конфлікти З/В (типово увімкнено)

en: Second example
uk: Другий приклад

en: Second reduce derivation
uk: Друга похідна стискання

en: Shift derivation
uk: Похідна зсуву

en: State %d
uk: Стан %d

en: State %d
uk: Стан %d

en: THINGS is a list of comma separated words that can include:
uk: ЕЛЕМЕНТИ — це список відокремлених комами слів, до якого може бути включено:

en: TRACES is a list of comma separated words that can include:
uk: ТРАСУВАННЯ — це список відокремлених комами слів, до якого може бути включено:

en: Terminals unused in grammar
uk: Невикористані термінали у граматиці

en: Terminals, with rules where they appear
uk: Термінальні символи з правилами, у яких вони з'являються

en: The same is true for optional arguments.
uk: Те саме стосується необов’язкових аргументів.

en: This is free software; see the source for copying conditions.  There is NO
    warranty; not even for MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
uk: Це програмне забезпечення є вільним, умови копіювання викладено у його початкових кодах.
    Умовами ліцензування програми НЕ передбачено жодних гарантій, зокрема гарантій працездатності
    або придатності для певної мети.

en: Try '%s --help' for more information.
uk: Віддайте команду «%s --help», щоб дізнатися більше.

en: Tuning the Parser:
      -L, --language=LANGUAGE          specify the output programming language
      -S, --skeleton=FILE              specify the skeleton to use
      -t, --debug                      instrument the parser for tracing
                                       same as '-Dparse.trace'
          --locations                  enable location support
      -D, --define=NAME[=VALUE]        similar to '%define NAME VALUE'
      -F, --force-define=NAME[=VALUE]  override '%define NAME VALUE'
      -p, --name-prefix=PREFIX         prepend PREFIX to the external symbols
                                       deprecated by '-Dapi.prefix={PREFIX}'
      -l, --no-lines                   don't generate '#line' directives
      -k, --token-table                include a table of token names
      -y, --yacc                       emulate POSIX Yacc
uk: Коригування роботи аналізатора:
      -L, --language=МОВА              вказати мову програмування виведених даних
      -S, --skeleton=ФАЙЛ              вказати шаблон, який слід використати
      -t, --debug                      налаштувати аналізатор для діагностики
                                       те саме, що і «-Dparse.trace»
          --locations                  увімкнути підтримку місць
      -D, --define=НАЗВА[=ЗНАЧЕННЯ]    відповідник «%define НАЗВА "ЗНАЧЕННЯ"»
      -F, --force-define=НАЗВА[=ЗНАЧЕННЯ] перевизначити «%define НАЗВА "ЗНАЧЕННЯ"»
      -p, --name-prefix=ПРЕФІКС        додавати ПРЕФІКС до зовнішніх символів,
                                       слід надавати перевагу «-Dapi.prefix=ПРЕФІКС»
      -l, --no-lines                   не створювати інструкцій «#line»
      -k, --token-table                включити таблицю назв елементів
      -y, --yacc                       імітувати роботу Yacc з POSIX

en: Usage: %s [OPTION]... FILE
uk: Використання: %s [КЛЮЧІ]... ФАЙЛ

en: WHEN can be one of the following:
uk: Можна визначати такі УМОВИ:

en: Warning categories include:
uk: Категорії попереджень:

en: Written by Robert Corbett and Richard Stallman.
uk: Автори: Роберт Корбет та Річард Столмен.

en: [identifier]
uk: [ідентифікатор]

en: accept
uk: прийняти

en: accepted value: %s
uk: прийняте значення: %s

en: all of the above
uk: усе, що наведено вище

en: all other warnings (enabled by default)
uk: усі інші попередження (типово увімкнено)

en: all the warnings except 'counterexamples', 'dangling-alias' and 'yacc'
uk: усі попередження, окрім «counterexamples», «dangling-alias» та «yacc»

en: ambiguous reference: %s
uk: неоднозначне посилання: %s

en: an identifier expected
uk: мало бути вказано ідентифікатор

en: byte number overflow
uk: переповнення номеру байта

en: cannot close file
uk: не вдається закрити файл

en: character literal
uk: символьна стала

en: character literals cannot be nonterminals
uk: символьні літерали не можуть бути нетермінальними

en: character literals cannot be used together with %s
uk: символьні літерали не можна використовувати разом із %s

en: code %d reassigned to token %s
uk: код %d перепризначено до лексеми %s

en: code of token %s too large
uk: код лексеми %s є надто великим

en: colorize if the output device is a tty
uk: розфарбувати, якщо пристроєм виведення є термінал (tty)

en: colorize the output
uk: розфарбувати виведені дані

en: column number overflow
uk: переповнення номеру стовпчика

en: complete the core item sets with their closure
uk: доповнити набори основних записів завершеннями

en: conflicting outputs to file %s
uk: суперечливий вивід у файл %s

en: conflicts: %d reduce/reduce
uk: конфлікти: %d виводу/виводу

en: conflicts: %d shift/reduce
uk: конфлікти: %d зсуву/виводу

en: conflicts: %d shift/reduce, %d reduce/reduce
uk: конфлікти: %d зсуву/виводу, %d виводу/виводу

en: definition of %s
uk: визначення %s

en: deprecated directive: %s, use %s
uk: застаріла інструкція: %s, скористайтеся %s

en: deprecated option: %s, use %s
uk: застарілий параметр: %s, скористайтеся замість нього %s

en: describe shift/reduce conflicts solving
uk: описувати розв'язання конфліктів зсуву/виводу

en: describe the states
uk: описати стани

en: disable all of the above
uk: вимкнути усе, що наведено вище

en: disable the report
uk: вимкнути звітування

en: do not generate any file
uk: не створювати файлів-результатів

en: don't colorize the output
uk: не розфарбовувати виведені дані

en: duplicate directive
uk: дублювання інструкції

en: duplicate directive: %s
uk: дублювання інструкції: %s

en: duplicated symbol name for %s ignored
uk: проігноровано дублікат назви символу %s

en: empty character literal
uk: порожня символьна стала

en: empty rule for typed nonterminal, and no action
uk: порожнє правило для типізованого нетермінального символу, та відсутня дія

en: empty rule without %%empty
uk: порожнє правило без %%empty

en: empty rules without %empty
uk: порожні правила без %empty

en: end of file
uk: кінець файла

en: end of line
uk: кінець рядка

en: epilogue
uk: епілог

en: error
uk: помилка

en: error (nonassociative)
uk: помилка (не асоціативна)

en: error: division by zero
uk: помилка: ділення на нуль

en: expected %1$s before %0$s
uk: очікувалося %1$s перед %0$s

en: expected %1$s or %2$s before %0$s
uk: очікувалося %1$s або %2$s перед %0$s

en: expected %1$s or %2$s or %3$s before %0$s
uk: очікувалося %1$s, або %2$s, або %3$s перед %0$s

en: expected %1$s or %2$s or %3$s or %4$s before %0$s
uk: очікувалося %1$s, або %2$s, або %3$s, або %4$s перед %0$s

en: explicit type given in untyped grammar
uk: у нетипізованій граматиці явним чином вказано тип

en: explicitly associate lookahead tokens to items
uk: явним чином пов'язати елементи для пошуку вперед із записами

en: extra characters in character literal
uk: зайві символи у символьній сталій

en: extra operand %s
uk: зайвий операнд %s

en: fatal error
uk: критична помилка:

en: fix-its can be applied.  Rerun with option '--update'.
uk: можна застосувати виправлення. Запустіть ще раз із параметром «--update».

en: function
uk: функція

en: generate conflict counterexamples
uk: створювати контрприклади конфліктів

en: go to state %d
uk: перехід у стан %d

en: identifier
uk: ідентифікатор

en: identifier:
uk: ідентифікатор:

en: include all the above information
uk: включити усі вказані вище відомості

en: incompatibilities with POSIX Yacc
uk: несумісності із Yacc з POSIX

en: input/output error
uk: помилка введення-виведення

en: integer literal
uk: цілочисельна стала

en: integer out of range: %s
uk: вихід за межі діапазону цілого числа: %s

en: invalid argument for %s: %s
uk: некоректній аргумент %s: %s

en: invalid character | invalid characters
uk[0]: некоректні символи
uk[1]: некоректні символи
uk[2]: некоректні символи
uk[3]: некоректний символ

en: invalid character after \-escape: %s
uk: некоректний символ після екранування \: %s

en: invalid character in bracketed name | invalid characters in bracketed name
uk[0]: некоректні символи у назві у дужках
uk[1]: некоректні символи у назві у дужках
uk[2]: некоректні символи у назві у дужках
uk[3]: некоректний символ у назві у дужках

en: invalid directive: %s
uk: некоректна директива: %s

en: invalid identifier: %s
uk: некоректний ідентифікатор: %s

en: invalid null character
uk: неприпустимий null-символ

en: invalid number after \-escape: %s
uk: некоректне число після екранування \: %s

en: invalid reference: %s
uk: некоректне посилання: %s

en: invalid token
uk: некоректна лексема

en: invalid value for %%define Boolean variable %s
uk: некоректне значення булевої змінної %%define %s

en: invalid value for %%define variable %s: %s
uk: некоректне значення змінної %%define %s: %s

en: invalid version requirement: %s
uk: некоректна вимога щодо версії: %s

en: line number overflow
uk: переповнення номеру рядка

en: misleading reference: %s
uk: помилкове посилання: %s

en: missing %s at end of file
uk: не вистачає %s наприкінці файла

en: missing %s at end of line
uk: не вистачає %s наприкінці рядка

en: missing identifier in parameter declaration
uk: у описі параметра відсутній ідентифікатор

en: missing operand
uk: пропущено операнд

en: multiple language declarations are invalid
uk: визначення декількох оголошень мов є некоректним

en: multiple occurrences of $%d with api.value.automove
uk: декілька записів $%d із api.value.automove

en: multiple skeleton declarations are invalid
uk: не можна використовувати декілька оголошень шаблонів

en: no rules in the input grammar
uk: відсутні правила у вхідній граматиці

en: nonterminal useless in grammar: %s
uk: нетермінал є зайвим у граматиці: %s

en: nonterminals cannot be given a string alias
uk: нетермінальні записи не можна надавати як альтернативу рядка

en: nonterminals cannot be given a token code
uk: нетермінальні записи не можна надавати як код лексеми

en: note
uk: примітка

en: number
uk: число

en: obsolete constructs
uk: застарілі конструкції

en: on left:
uk: ліворуч:

en: on right:
uk: праворуч:

en: only midrule actions can be typed: %s
uk: типізованими можуть бути лише проміжні дії: %s

en: only one %s allowed per rule
uk: у правилі допускається лише один %s

en: possibly meant: %c
uk: ймовірно мало бути: %c

en: previous declaration
uk: попереднє оголошення

en: previous declaration for %s
uk: попереднє оголошення %s

en: previous definition
uk: попереднє визначення

en: redefining code of token %s
uk: перевизначення коду лексеми %s

en: reduce using rule %d (%s)
uk: вивід з використанням правила %d (%s)

en: reduce/reduce conflict on token %s | reduce/reduce conflict on tokens %s
uk[0]: конфлікт стискання/стискання на лексемах %s
uk[1]: конфлікт стискання/стискання на лексемах %s
uk[2]: конфлікт стискання/стискання на лексемах %s
uk[3]: конфлікт стискання/стискання на лексемі %s

en: reduce/reduce conflicts for rule %d: %d found, %d expected
uk: конфлікти виводу/виводу для правила %d: виявлено: %d, мало бути: %d

en: reduce/reduce conflicts: %d found, %d expected
uk: конфлікти виводу/виводу: виявлено: %d, мало бути: %d

en: refers to: %c%s at %s
uk: посилається на: %c%s у %s

en: refusing to overwrite the input file %s
uk: відмовлено у перезаписі файла вхідних даних %s

en: require bison %s, but have %s
uk: потрібна версія bison %s, а маємо лише %s

en: rerun with option '-Wcounterexamples' to generate conflict counterexamples
uk: перезапустіть із параметром «-Wcounterexamples» для створення контрприкладів конфліктів

en: result type clash on merge function %s: <%s> != <%s>
uk: конфлікт типів результатів під час об’єднання функції %s: <%s> != <%s>

en: rule given for %s, which is a token
uk: правило задано для %s, який є лексемою

en: rule is too long
uk: правило надто довге

en: rule useless in grammar
uk: зайве правило у граматиці

en: rule useless in parser due to conflicts
uk: правило є зайвим у аналізаторі через конфлікти

en: shift, and go to state %d
uk: зсув, та перехід у стан %d

en: shift/reduce conflict on token %s
uk: конфлікт зсуву або стискання на лексемі %s

en: shift/reduce conflicts for rule %d: %d found, %d expected
uk: конфлікти зсуву/виводу для правила %d: виявлено: %d, мало бути: %d

en: shift/reduce conflicts: %d found, %d expected
uk: конфлікти зсуву/виводу: виявлено: %d, мало бути: %d

en: show errors with carets
uk: показати помилки за допомогою каре

en: show machine-readable fixes
uk: показати виправлення для читання комп'ютером

en: start symbol %s does not derive any sentence
uk: початковий символ %s не виводить жодного речення

en: stray '%s'
uk: зайвий символ '%s'

en: stray ',' treated as white space
uk: зайва кома, вважатиметься пробілом

en: string
uk: рядок

en: string aliases not attached to a symbol
uk: альтернативи рядка не пов'язано із символом

en: string literal %s not attached to a symbol
uk: рядковий літерал %s, який не пов'язано із символом

en: symbol %s given more than one literal string
uk: символ %s вказано декілька сталих рядків (літералів)

en: symbol %s is used, but is not defined as a token and has no rules
uk: символ %s використовується, але не визначений як лексема та не має правил

en: symbol %s is used, but is not defined as a token and has no rules; did you mean %s?
uk: символ %s використовується, але не визначений як лексема та не має правил; ви мали на увазі %s?

en: symbol %s redeclared
uk: символ %s визначений повторно

en: symbol %s redeclared as a nonterminal
uk: символ %s визначений повторно як нетермінальний

en: symbol %s redeclared as a token
uk: символ %s визначений повторно як лексема

en: symbol %s used more than once as a literal string
uk: символ %s використано декілька разів як сталий рядок символів

en: symbol not found in production before $%d: %.*s
uk: у продукції не знайдено символу до $%d: %.*s

en: symbol not found in production: %.*s
uk: у продукції не знайдено символу: %.*s

en: syntax error
uk: синтаксична помилка

en: syntax error after '%c', expecting integer, letter, '_', '[', or '$'
uk: синтаксична помилка після '%c'. Мало бути вказано ціле число, літеру, '_', '[' або '$'

en: syntax error: invalid character: %c
uk: синтаксична помилка: некоректний символ: %c

en: the start symbol %s is a token
uk: початковий символ %s є лексемою

en: the start symbol %s is undefined
uk: початковий символ %s невизначений

en: token for %%prec is not defined: %s
uk: елемент %%prec не визначено: %s

en: token number too large
uk: номер лексеми є надто великим

en: too few arguments for %s directive in skeleton
uk: занадто мало аргументів у інструкції %s шаблона

en: too many arguments for %s directive in skeleton
uk: занадто багато аргументів у інструкції %s шаблона

en: translatable string
uk: придатний до перекладу рядок

en: treat warnings as errors
uk: вважати попередження помилками

en: turn off all the warnings
uk: вимкнути усі попередження

en: turn off warnings in CATEGORY
uk: вимкнути попередження з категорії КАТЕГОРІЯ

en: type <%s> is used, but is not associated to any symbol
uk: використано тип <%s>, але його не пов’язано з жодним символом

en: type clash on default action: <%s> != <%s>
uk: конфлікт типів на типовій дії: <%s> != <%s>

en: unclosed %s directive in skeleton
uk: незавершена інструкція %s у шаблоні

en: unexpected %0$s
uk: неочікувана %0$s

en: unexpected identifier in bracketed name: %s
uk: неочікуваний ідентифікатор у назву у дужках: %s

en: unset or unused midrule values
uk: невстановлені або невикористані проміжні значення

en: unset value: $$
uk: не встановлене значення: $$

en: unused value: $%d
uk: не використане значення: $%d

en: useless %s for type <%s>
uk: непотрібне %s для типу <%s>

en: useless associativity for %s, use %%precedence
uk: непотрібна прив’язка для %s, скористайтеся %%precedence

en: useless precedence and associativity
uk: непотрібна пріоритетність або прив’язка

en: useless precedence and associativity for %s
uk: непотрібна пріоритетність або прив’язка для %s

en: useless precedence for %s
uk: непотрібна пріоритетність для %s

en: variable
uk: змінна

en: warning
uk: попередження
